Anasayfa / Google / İşletim Sistemli Seo Çalışması

İşletim Sistemli Seo Çalışması

Çok sayıda alıcıya, isteği dışında gelen ve gelmesine mani olunamayan e-postalardır. Genelde ticari amaçlarla yapılır. Muzip ya da hasta ruhlu insanların yarattığı istenmeyen e-postalar da mevcuttur. Çok fonksiyonlu programları, eşyaları oldum olası sevmemişimdir. Ne ararsan var: Hem ışıldak hem radyo hem alarm hem de bilmem ne; ama hiçbirinin en iyisi değil. Ya da o kadar karmaşık oluyor ki kullanımları pes edip vazgeçiyorsunuz.

İşletim Sistemli Seo Çalışması
İşletim Sistemli Seo Çalışması

Microsoft Ofis Outlook da öyle demek istemiyorum, birçok arkadaşımın memnuniyetle kullandığını biliyorum. Ben fonksiyonu daha az; ama kullanımı rahat ve nispeten kontrol edebildiğim programları tercih ediyorum. Mümkün olabilse de DOS + Windows 3.1 + Ofis’ in ilk hallerine biraz daha kabiliyetli olmak kaydı ile geri dönebilsem. Rahatlıkla kontrol edebiliyordum hepsini de.

Tam bunları anlatırken aklıma çok hoşuma giden meşhur bir bilgisayar fıkrası geldi ve sizlerle paylaşmak istedim. Umarım çoğunuz için tekrar olmaz. Gerçekten de bilgisayarla ilgili birçok problemimiz açıp, kapatmakla çözülüyor ve neden böyle oluyor hiçbir yorum getiremiyorum.

Ben, Windows 95 İşletim sistemine de, 98′ e de o kadar geç geçtim ki inanamazsınız! Bir umut Linux‘ a geçebilir miyim diye XP işletim sistemine geçmemek içinse hâlâ direniyorum.

Sanıyorum sonunda pes edeceğim. Masaüstü bilgisayarım Windows 98, dizüstüm ise XP. Benim tercihim de, nispeten daha fazla kontrol edebildiğim için, doğal olarak Windows 98. Bundan ötürü zaman zaman ıstırap çektiğim oluyor; ama ne yapalım alışkanlıklarımı değiştirmek hususunda oldukça katıyımdır.

Bir önceki yazımız olan Arama Motorlarının İşleyişi başlıklı makalemizde AdSense, AdWords ve Arama Motorlarının İşleyişi hakkında bilgiler verilmektedir.

hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir